نمایشگاه عکس آنلاین «حماسه دفاع» در موزه عکسخانه شهر

نمایشگاه عکس آنلاین «حماسه دفاع» در موزه عکسخانه شهر


نمایشگاه مجازی عکس «حماسه دفاع» از روز چهارشنبه ۳۱ شهریور ماه ۱۴۰۰ در صفحه اینستاگرام موزه عکسخانه شهر پذیرای علاقه‌مندان است.


در معرفی این نمایشگاه آمده است:


«این نمایشگاه به‌مناسبت هفته دفاع مقدس و چهل و یکمین سالگرد آن برگزار می‌گردد که شامل ۱۰ قطعه عکس از دوران هشت سال دفاع مقدس است. عکس‌های نمایشگاه توسط دو بانوی عکاس سال‌های جنگ تحمیلی فاطمه سادات نواب صفوی و مریم کاظم زاده ثبت شده‌اند.


فاطمه سادات نواب صفوی (فرزند ارشد شهید سید مجتبی نواب صفوی) متولد ۱۳۲۹ ه.ش و مریم کاظم زاده متولد ۱۳۳۵ ه.ش در شیراز به‌عنوان عکاسان هنرمند این نمایشگاه در زمان حضور در جبهه در محدوده سنی سی‌سالگی بودند که با وجود به نوع مسئولیت و اعزام‌شان به مناطق جنگی و عملیاتی، از تاثیر رسانه عکس غفلت نکرده و با دوربین عکاسی همراه‌شان صحنه‌هایی فاخر و لحظه‌های تاثیرگذاری از مهم‌ترین رویدادهای معاصر کشور را به ثبت رسانده و مستند کردند.»


نمایشگاه مجازی عکس «حماسه دفاع» تا تاریخ ۹ مهر ماه ۱۳۹۹ به‌صورت روزانه یک قطعه عکس در صفحه اینستاگرام موزه عکسخانه شهر بارگذاری خواهد شد.


علاقه‌مندان برای بازدید می‌توانند به صفحه مجازی موزه در اینستاگرام به‌نشانی  www.instagram.com/akskhaneh_shahr  مراجعه کنند.نوشته نمایشگاه عکس آنلاین «حماسه دفاع» در موزه عکسخانه شهر اولین بار در سایت عکاسی. پدیدار شد.


منبع خبر : akkasee.com